Neden BY?

ücretlendirme politikamız

By pastacılığın en anlamlı değerlerinden biri de pasta ve diğer ürünlerindeki ücretlendirme politikasıdır. Ürünlerin ücretlendirilmesi her bir ürünün maliyetleri gözönüne alınarak hazırlanmıştır, by pastacılıktan alacağınızın ürünlerin sadece değeri kadar ücret ödersiniz ...

Kullanılan malzemelerin kalitesi, sipariş sürecinin kalitesi ve güvenilirliği düşünüldüğünde ödenen ücretin karşılığının fazlasını aldığınızı bilirsiniz..

By pastacılık size hayallerinizin ötesinde bir kalite sunar, amatör ruhunu kaybetmeyen profesyonel bir ekiple sizleri ürünleri ile buluşturur.

Kendinizi siparişinizin her aşamasında güvende hissedersiniz...

Zekeriyaköy - Sarıyer Butik Pasta
By Pastacılık 

_____________________________________________________________________________________

Kendi Reçetelerimiz...  -  21.8.2011

By Pastacılığın Şefi Betül Yılmaz yılların kazandırdığı, birikim ve deneyim ile kendi reçetelerini kendi hazırlamaktadır. Ürünlerini değerli pastaseverleriyle buluşturmadan önce defalarca denemiş, denetmiş ve uzun çalışmalar sonucunda satışa sunmuştur.

Özel lezzetler, özel tasarımlar denemeye değer...

_____________________________________________________________________________________

kalite anlayışı..  -  21.8.2011
cupcake, macaron, tasarım kurabiyeler, el yapımı çikolatalar… By Pastacılık yüksek kalite anlayışı ile ikramlıklarını hazırlar...

Zekeriyaköy – Sarıyerdeki atölyemizden mis gibi çikolata kokuları yükselirken misafirlerinizin yediklerinden ne kadar keyif alacağını hisseder gibi oluyoruz…

Siparişlerinizi verirken güleryüzlü profesyonel ekibimizle sizi karşılarız, istediğiniz tüm detayları iyi anlar, ürünlerimizi hazırlarız.
Hayalinizin ötesinde bir ürün kalitesi ile teslimatımızı tamamlarız…
Ürün kalitesinden ödün vermediğimiz gibi sipariş süreciniz de ayrıca keyifle geçer...

_____________________________________________________________________________________

Katkı Maddesine Hayırr...  -  14.8.2011

BY Pastacılığı tercih etmek için mutlaka bir çok sebep bulunur; ancak, bunların için de en önemlisi "Katkı maddesine hayır" diyen anlayışı.

Bilindiği gibi pastane pastalarında standartların bozulmaması, ürünün uzun ömürlü olması gibi nedenlerle hemen hemen her üründe olduğu gibi  pastalarda da vücuda zararlı katkı maddeleri kullanılmaktadır. Kıvam ve lezzet arttırıcılar da cabası. By pastacılığın mutfağına bu katkı maddelerinin hiç birisi asla giremez..

Bununla birlikte;  pastalarınıza ilave olarak sipariş verebileceğiniz ikramlıklarda, halis tereyağ, köy yumurtası ve üst düzey kalite garantisi veren piyasanın en bilinir un ve şeker markalarını kullanmakta. Hijyen koşullarından asla ödün vermeyen Betül Yılmaz'ın mutfağından mis gibi tereyağ kokusunun yükseldiğini duyar gibi oluyoruz...